مقالات رویدادها اخبار درباره صنعت خرده فروشی صفحه نخست

شرکت طراحان فرادید دینا


گروه دينا طراح و تجهيز کننده، مجري سازه و دکوراسيون انواع فضاي تجاري شامل هايپرمارکت، سوپرمارکت، قنادي، کافي شاپ، رستوران و ...

دپارتمان دینا با در اختیار داشتن نیروی انسانی بسیار مجرب , متخصص و بهره گیری از پیشرفته ترین متدهای طراحی، اجرا و دانش فنی و همچنین با برخورداری از حسن شهرتی روز افزون در بازارهای داخلی و بین المللی، خود را متضمن کسب بیش از پیش رضایت مشتریان نموده است . رسیدن به این هدف که همانا عرضه محصولات و خدمات شایسته هر ایرانی می باشد سر لوحه برنامه های این شرکت بوده است. شرکت دینا بر این باور است که مهمترین سرمایه این شرکت , مشتریان می باشند و بر پایه همین اعتقاد همواره آماده همکاری در زمینه های طراحی ،مشاوره , اجرای پروژه تجهیز فضاهای تجاری و همچنین تولید و ارائه کلیه تجهیزات مرتبط با فضاهایی از قبیل هایپرمارکت، سوپرمارکت، فست فود، قنادی، فروشگاه نان، کافی شاپ، بوتیک، غرفه های نمایشگاهی، دفاتر اداری و … می باشد .

این مجموعه از بدو تاسیس، همواره جزو پیشتازان عرصه طراحی، تجهیز، مشاوره، خدمات و … در فضاهای تجاری بوده است , تنها کافیست به پروژه های شرکت در سالیان گذشته نگاهی گذرا شود . تجربه کسب شده در این سالها ما را به یکی از بهترینها در این شاخه تبدیل کرده است. در دینا دیزاین درک عمیقی از رسالت و ماموریت تعریف شده توسط هیئت مدیره مجموعه داریم و به اجرای بی نقص آنها متعهدیم . تعهدی که در عملکرد خوب ما مشهود است. نیروی کاری ما یا به بیان بهتر نیروی فکری ما همواره نقطه قوت ما بوده است. امروز ما از خدمات ۲۷۰ نفر با تخصصهای گوناگون از جمله : مهندسین، طراحان، تکنسینها، بهمراه تیم منابع انسانی و مالی قوی که همگی خبره و متعهد می باشند بهره می گیریم.

آدرس : اقدسيه بزرگراه ارتش بلوار اوشان خيابان شفيعي خيابان شقايق پلاک 5
تلفن : 22194940 - 22192775

:وبسايت
www.dinadesign.ir
:ايميل
info@dinagrp.com